Mesaj gönder
Ana sayfa

Shendian Electric Co. Ltd şirket Profili

şirket Profili

Xi'an Shendian Electric Co., Ltd. (bundan böyle "Xi'an Shendian" olarak anılacaktır), metal oksit parafudr, nötr topraklama direnci, piezodirenç, aşırı gerilim koruyucu cihaz, direnç, kablo aksesuarlarının belirlenmiş yerli üreticilerinden biridir. , borulu bara, kondenser burç, kompozit izolatör, epoksi izolasyon ürünü, vakumlu basınç emdirme ürünü ve diğer ürünler.Xi'an Shendian, 23 No'lu, Fazhan Bulvarı, Yeni Endüstri Parkı, Yüksek Teknoloji Bölgesi, Xi'an Şehri'nde yer almakta olup 19.000 m2'lik bir site alanını ve 24.000 m2'lik brüt taban alanını kapsamaktadır ve RMB tutarında sabit varlık bulundurmaktadır. 200 Milyon.Xi'an Shendian'ın şu anda Çin'e büyük katkılarda bulunan ve parafudr, direnç, kablo aksesuarları ve epoksi yalıtım ürününün tasarımı ve üretiminde uzmanlaşmış 79 profesyonel ve 20 uzman dahil olmak üzere 330 çalışanı bulunmaktadır.

 

Genel bilgi:
1/ Toplam 420 personel;
2/ Duran varlıklar yaklaşık 31 MUSD, 2020 Gelirleri 147,7 MUSD.
3/ Ürün portföyü dahil.parafudr, kablo aksesuarı, direnç, YG buşing ve boru tipi bara.
4/ Güncel, 260'tan fazla ürün patenti.
5/ Parafudr, SPD ve rezistörün ulusal standart önerisine katıldı.
6/ Elektrik, petrokimya, demiryolu, kömür, metalurjik inşaat ve diğer alanlarda yaygın olarak kullanılan ürünler, bunların arasında.ABB/ Schneider/ Siemens Çin.
 
 
Ürün Portföyü:
1/ Parafudr ve deşarj sayacı, deşarj monitörü;
2/ Direnç;
3/ Kablo aksesuarı;
4/ YG Burç;
5/ Borulu bara ve bara;
6/SPD.
 
 
İhracat Referansı:
Çin Shendian Electric Co. Ltd şirket Profili 0
 
 
Başarılı hikaye:
Çin Shendian Electric Co. Ltd şirket Profili 1
 
Çin Shendian Electric Co. Ltd şirket Profili 2
 
 
Görünümü daha Hakkımızda
Firmamız

1985 yılındaki kuruluşundan bu yana Xi'an Shendian, ilgili üniversiteler ve kolejler, bilimsel araştırma kurumları, İzolatörler ve Parafudrların Ulusal Kalite Denetim ve Denetim Merkezi ve diğer kurumlarla yakın işbirliği içindedir. Otuz yılı aşkın üretim tecrübesi ile Xi'an Shendian, çinko oksit dirençlerinin üretim hattını ve her ikisi de yerli ileri düzeyde olan silikon kauçuk ürünlerinin kürleme, şekillendirme, montaj ve test üretim hattını kurmuştur. Ayrıca, Xi'an Shendian, yetenekli işgücü, mükemmel teknolojik tesisler ve esas olarak tünel fırını, sprey granülatör, su taşıyan karıştırıcı, tam otomatik hidropres, kauçuk karıştırma makinesi, kürleme presi, tam otomatik silikon enjeksiyonu dahil olmak üzere eksiksiz üretim ve test ekipmanları ile donatılmıştır. ve şekillendirme ekipmanı, 1000kv veya üzeri ekstra yüksek voltaj test istasyonu, kısmi deşarj test ekipmanı, tam otomatik DC parametre test cihazı, tam otomatik kare dalga test cihazı, artık voltaj test cihazı, AC ve DC yaşlanma test cihazı, yüksek akım darbe test cihazı, X-ray gerçek zamanlı görüntüleme sistemi, tuz püskürtme/nem test sistemi, izleme test ekipmanı ve helyum kütle spektrometresi kaçak dedektörü. Tüm ekipmanlar yüksek test doğruluğuna sahiptir ve yerli ileri seviyeye kadar gelir.

Shendian Electric Co. Ltd
1
Şirket ayrıntıları

Ana Pazar

Dünya çapında

İş türü

Üretici

Markalar : Shendian

No. Çalışanları : >191

Yıllık satış : <41600000

Yıl kurulan : 1985

İhracat p.c : < 10%

Sertifikalar

Ürünlerimiz çok sayıda sertifika geçti.

Çin Shendian Electric Co. Ltd Sertifikalar Çin Shendian Electric Co. Ltd Sertifikalar Çin Shendian Electric Co. Ltd Sertifikalar Çin Shendian Electric Co. Ltd Sertifikalar